Namiešajte si farebný kokteil podľa predstáv

Každú Slovenku vieme 2x ročne potešiť touto elegantnou sedmokráskou. Ročne vypestujeme na našej farme až 4 milióny gerbier a každá prejde našimi rukami.  Zber robíme ručným vylamovaním a distribuujeme vlastnými klimatizovanými vozidlami. Gerbery pestujeme v kokosovom vlákne a moderné skleníky vyhrievame geotermálnym prameňom.  Mladé sadenice nakupujeme u šľachtiteľskej firmy FLORIST, ktorá patrí k najlepším na trhu.  Máme odborníkov z Holandska a Belgicka, od ktorých sa pri pestovaní stále učíme.

Kvety u vás do 24 hodín!

Dodávku robíme kvetinárom 2x do týždňa, aby mali vo váze vždy čerstvé gerbery. Garantujeme 24 hodín od odtrhnutia kvetu po doručenie do predajne. Svojou produkciou zásobujeme trh na Slovensku v Čechách, Maďarsku a Rakúsku.

Aj gerbery sledujú módne trendy

Gerbery každý rok dopĺňame aj o atraktívne nové druhy, najnovšie o ihlicovitý Spider či sympatickú odrodu Pomponi. Gerbery sa viažu sa s výnimočnými príležitosťami. Minulý rok bola trendom fialová a pastelové farby, počas svadobného obdobia rastie záujem o ružové, lososové a maslové, na Vianoce a Valentína máme početné objednávky červených gerbier.

Iný kraj – iná gerbera

V Česku majú kvetinári najradšej viacfarebné „prskané“ gerbery. Rakúšania zas uprednostňujú minimalistické kytice v jednom odtieni. Gerbery sú ideálne do guľatých kytíc. V kombinácii s ružami, klinčekmi a chryzantémami sa krásne dopĺňajú.

Gerbera je africkou kráskou

Gerbera pochádza z trópov Južnej Afriky a meno dostala po nemeckom botanikovi Traugottovi Gerberovi, ktorý je objaviteľom tejto rastliny. Do Európy sa dostala v 19 storočí. Od tejto doby dochádza k neustálemu šľachteniu a rozširovaniu jej druhov. Gerbera patrí do rodiny sedmokrások a vyjadruje veselosť.

Ako objednať gerbery do môjho kvetinárstva?

Pošlite nám email na objednávky@slovkvet.sk. Ak to dnes stihnete do 12,00h , na druhý deň Vám gerbery doručíme pred dvere vášho kvetinárstva. Ročne dodáme na trh v priemere okolo 4 milióny kvetov.

Gerbera Standard

 

Štandardné balenie na sucho do kartónu  po 25 ks/ paleta v kartóne  50 ks
Balenie na vode v okrúhlych paletách po 10 ks / paleta  vo vedre 60 ks
Balenie vo vode v hranatých paletách po 15 ks / paleta vo vedre 60 ks

Gerbera Mini

 

Štandardné balenie na sucho do kartónu po 30 ks/ paleta v kartóne 60 ks
Balenie na vode vo zväzkoch  po 20 ks / zväzok   vo vedre 100 ks
Balenie vo vode v hranatých paletách po 20 ks / paleta vo vedre 80 ks